14 елітних земельних ділянок і будинки: що задекларувала нардеп від «Батьківщини» Лабунська та її чоловік

14 елітних земельних ділянок і будинки: що задекларувала нардеп від «Батьківщини» Лабунська та її чоловік

«Якщо взяти будь-якого нардепа зі списку партії «Батьківщина», то, по факту, отримаємо міні-олігарха».

Журналіст Василь Крутчак у програмі «Приватне обвинувачення» на телеканалі «Ісландія» проаналізував декларацію народної депутатки від ВО «Батьківщина» Анжеліки Лабунської. Де, серед іншого, показав, якою кількістю земельних ділянок вона володіє та як через фіктивне розлучення з чоловіком намагається приховати з декларації свої справжні сімейні статки.

Зокрема, Анжеліка Лабунська вказала, що у її власності є 14 земельних ділянок, які разом утворюють одну велику територію. За допомогою Google Maps можна побачити, що на цій території розташовано декілька немалих за розміром приватних будинків.

Також нардепка у своїй декларації вказала, що має право на користування квартирою, яка знаходиться в Києві, в елітному ЖК, на вулиці Староноводницькій, і яка належить її 75-ти річній мамі — Михайлині Лабунській. Також мама Анжеліки в 2018 році придбала будинок, розміром майже в 340 м² в селі Нові Петрівці, хоча сама проживає в Фастові.

Окрім цього журналіст відмітив, що в декларації за 2020 рік відсутній її чоловік — Барсук Віктор Миколайович. Із судового реєстру Крутчак дізнався, що вони, нібито, є розлученими з 2019 року. Проте, у народних депутатів існує практика так званого фіктивного розлучення, задля того, щоб не відображати в декларації все те майно, яке у них є.

Саме тому Крутчак у своєму розслідуванні також окремо проаналізував статки і самого чоловіка народної депутатки.

Виявилось, що Віктор Барсук працює адвокатом, і основним його клієнтом був, а може і зараз є, колишній нардеп від «Блоку Петра Порошенка» Олександр Грановський.

Проаналізувавши реєстр нерухомого майна Крутчак виявив, що у «екс»-чоловіка Лабунської є два будинки в селі Нові Петрівці. Там, де є і нерухоме майно його дружини і тещі. 

Також у Барсука у власності є юридична компанія «Еквіті», в якій він, та його 67-річний батько Барсук Микола Васильович значаться, як власники.

Журналіст припустив, що батько Барсука у свої 67 років навряд чи може займатися юриспруденцією. «Але в ситуації з Барсуком — інша справа. Людина, мабуть, навпаки, є одним із провідних юристів Києва. Оскільки таку кількість елітної нерухомості, як у Миколи Барсука пояснити я не можу», — саркастично повідомив журналіст.

Зокрема, в 2017 році Микола Барсук став власником земельної ділянки на Смородинському узвозі в Києві. Через Google Maps можна побачити, що на цій земельній ділянці вже навіть є будинок.

Також у 2018 і 2019 роках батько чоловіка Лабунської став власником ще двох земельних ділянок в елітному котеджному містечку «Коник», на яких вже також побудували будинки.

«Одним словом, якщо у твого сина клієнт — Олександр Грановський, то саме в цей період у тебе з"являється елітна нерухомість. А для того, щоб мати такі статки достатньо, щоб одна (нардеп від ВО «Батьківщина» Анжеліка Лабунська — ред.) розповідала про те, як любить український народ, а інший (чоловік нардепки Віктор Барсук — ред.) надавав свої послуги корупціонерам. Таким, як Олександр Грановський», — підсумував журналіст Василь Крутчак.

$readalso[$i]->imageAlt
НОВОСТИ

Северная Корея запустила баллистическую ракету на рекордное за пять лет расстояние

$readalso[$i]->imageAlt
НОВОСТИ

Ирландские рыбаки вынудили РФ перенести морские военные учения

$readalso[$i]->imageAlt
РАЗБОР ПОЛЕТОВ

Cанкции США на случай вторжения в Украину могут полностью разрушить экономику РФ, — NYT

$readalso[$i]->imageAlt
НОВОСТИ

Энергоатом впервые запустил одновременно все 15 энергоблоков АЭС

$readalso[$i]->imageAlt
ИНТЕРВЬЮ

Iсторик Олександр Алфьоров: Ярослав Мудрий очiкував пришестя Христа

$readalso[$i]->imageAlt
РАЗБОР ПОЛЕТОВ

Трехсторонний союз Великобритания-Украина-Польша. Как это будет и что даст

$readalso[$i]->imageAlt
НОВОСТИ

Toyota разрабатывает пассажирский луноход с роботизированной рукой

НОВОСТИ

Во Львовской области перевернулся автобус, пострадали 14 человек

РАЗБОР ПОЛЕТОВ

Сразу два украинских фильма победили на международном кинофестивале Sundance в США

$readalso[$i]->imageAlt
НОВОСТИ

У президента Чехии уничтожили секретный документ о причастности РФ к взрывам оружейных складов во Врбетице

$readalso[$i]->imageAlt
РАЗБОР ПОЛЕТОВ

Американские СМИ сообщают о «напряжении» между США и Украиной, а немецкий Spiegel обратился к властям Германии с призывом разблокировать продажу оружия в Украину