14 елітних земельних ділянок і будинки: що задекларувала нардеп від «Батьківщини» Лабунська та її чоловік

14 елітних земельних ділянок і будинки: що задекларувала нардеп від «Батьківщини» Лабунська та її чоловік

«Якщо взяти будь-якого нардепа зі списку партії «Батьківщина», то, по факту, отримаємо міні-олігарха».

Журналіст Василь Крутчак у програмі «Приватне обвинувачення» на телеканалі «Ісландія» проаналізував декларацію народної депутатки від ВО «Батьківщина» Анжеліки Лабунської. Де, серед іншого, показав, якою кількістю земельних ділянок вона володіє та як через фіктивне розлучення з чоловіком намагається приховати з декларації свої справжні сімейні статки.

Зокрема, Анжеліка Лабунська вказала, що у її власності є 14 земельних ділянок, які разом утворюють одну велику територію. За допомогою Google Maps можна побачити, що на цій території розташовано декілька немалих за розміром приватних будинків.

Також нардепка у своїй декларації вказала, що має право на користування квартирою, яка знаходиться в Києві, в елітному ЖК, на вулиці Староноводницькій, і яка належить її 75-ти річній мамі — Михайлині Лабунській. Також мама Анжеліки в 2018 році придбала будинок, розміром майже в 340 м² в селі Нові Петрівці, хоча сама проживає в Фастові.

Окрім цього журналіст відмітив, що в декларації за 2020 рік відсутній її чоловік — Барсук Віктор Миколайович. Із судового реєстру Крутчак дізнався, що вони, нібито, є розлученими з 2019 року. Проте, у народних депутатів існує практика так званого фіктивного розлучення, задля того, щоб не відображати в декларації все те майно, яке у них є.

Саме тому Крутчак у своєму розслідуванні також окремо проаналізував статки і самого чоловіка народної депутатки.

Виявилось, що Віктор Барсук працює адвокатом, і основним його клієнтом був, а може і зараз є, колишній нардеп від «Блоку Петра Порошенка» Олександр Грановський.

Проаналізувавши реєстр нерухомого майна Крутчак виявив, що у «екс»-чоловіка Лабунської є два будинки в селі Нові Петрівці. Там, де є і нерухоме майно його дружини і тещі. 

Також у Барсука у власності є юридична компанія «Еквіті», в якій він, та його 67-річний батько Барсук Микола Васильович значаться, як власники.

Журналіст припустив, що батько Барсука у свої 67 років навряд чи може займатися юриспруденцією. «Але в ситуації з Барсуком — інша справа. Людина, мабуть, навпаки, є одним із провідних юристів Києва. Оскільки таку кількість елітної нерухомості, як у Миколи Барсука пояснити я не можу», — саркастично повідомив журналіст.

Зокрема, в 2017 році Микола Барсук став власником земельної ділянки на Смородинському узвозі в Києві. Через Google Maps можна побачити, що на цій земельній ділянці вже навіть є будинок.

Також у 2018 і 2019 роках батько чоловіка Лабунської став власником ще двох земельних ділянок в елітному котеджному містечку «Коник», на яких вже також побудували будинки.

«Одним словом, якщо у твого сина клієнт — Олександр Грановський, то саме в цей період у тебе з"являється елітна нерухомість. А для того, щоб мати такі статки достатньо, щоб одна (нардеп від ВО «Батьківщина» Анжеліка Лабунська — ред.) розповідала про те, як любить український народ, а інший (чоловік нардепки Віктор Барсук — ред.) надавав свої послуги корупціонерам. Таким, як Олександр Грановський», — підсумував журналіст Василь Крутчак.

$readalso[$i]->imageAlt
НОВОСТИ

Меркель поговорила с Зеленским и Путиным по случаю 80-летия нападения Германии на СССР

$readalso[$i]->imageAlt
НОВОСТИ

Пожар в пятиэтажке под Киевом: маскировали жестокое убийство

$readalso[$i]->imageAlt
НОВОСТИ

В Одесской области на морской берег сошел оползень

$readalso[$i]->imageAlt
НОВОСТИ

«Астраханский суховей»: над левобережной Украиной зафиксировали пылевую бурю

$readalso[$i]->imageAlt
НОВОСТИ

Украинская ЛГБТ-акция получила серебро Каннских львов 2021

$readalso[$i]->imageAlt
НОВОСТИ

СМИ опубликовали данные по недвижимости нардепа Демченко, которую он «спрятал»

$readalso[$i]->imageAlt
НОВОСТИ

Уровень цен в ЕС: самые высокие — в Дании, самые низкие — в Румынии

НОВОСТИ

Політтехнолог Петров закликав заборонити нардепу Камельчуку виступати в ПАРЄ

НОВОСТИ

«Мотор Сич» национализировать не будут — Уруский

$readalso[$i]->imageAlt
НОВОСТИ

Одного из оппонентов Лукашенко хотят посадить в тюрьму на 15 лет

$readalso[$i]->imageAlt
НОВОСТИ

Украина может ограничить въезд со стран с высоким распространением «Дельта» штамма COVID-19