Будинок на 600 квадратів, гектари землі та орендоване житло: що задекларувала Юлія Тимошенко та її оточення

Будинок на 600 квадратів, гектари землі та орендоване житло: що задекларувала Юлія Тимошенко та її оточення

У близьких до депутатки людей за останні роки з'явилася велика кількість нерухомості.

Журналіст Василь Крутчак у програмі «Приватне обвинувачення» на телеканалі «Ісландія», досліджуючи декларацію лідерки «Батьківщини» Юлії Тимошенко, з"ясував, яким майном вона володіє, як її близьке оточення «роздерибанило» землі під Києвом, та як її донька, Євгенія Тимошенко, збагатилась за останні пару років.

Серед іншого, Тимошенко у своїй декларації за 2020 рік вказала, що разом зі своїм чоловіком Олександром проживає в будинку розміром майже в 600 м² в елітному селі Козин, яке знаходиться біля Києва. При цьому в декларації вказано, що нібито вони з чоловіком винаймають дане житло у Шарапова Руслана Юрійовича та у Резворович Кристини Русланівни, хоча ні у одного з них у деклараціях подібний будинок не числиться. А сам маєток, при перегляді його через Google Maps, ідентифікується як «Резиденція Тимошенко».

Чоловік лідерки «Батьківщини», Олександр, у 2019 році взяв двi земельні ділянки в оренду в 71-річної Ульяхіної Антоніни Миколаївни, яка проживає в Дніпрі і є бабусею вищезгаданої Кристини Резворович. І при цьому, за дивним збігом обставин, Ульяхіна також є головою депутатської фракції політичної партії ВО «Батьківщина» в Дніпропетровській обласній раді.

Також журналіст звернув увагу на земельну ділянку, яка знаходиться під Києвом, в Обухівському районі, загальною площею більше трьох гектарів. Вся ця земля розділена на невеликі ділянки, які належать помічниками народної депутатки Юлії Тимошенко: Бутенку Олександру, Русину Руслану. А також знайомим нардепки: Пічіяну Володимиру та Чичуліні Зої.

«Цікава компанія зібралась навколо Юлії Тимошенко. Особливо цинічно все це виглядає на фоні так званої боротьби із «земельним рейдерством», про який так часто говорить лідерка «Батьківщини», — заявив журналіст.

Окрім цього, Крутчак відмітив, що значно «успішнішою» за Юлію та Олександра Тимошенків виявилась їх донька Євгенія, яка, до прикладу, в 2018 році придбала нерухомість в центрі Києва, а наприкінці 2020 року стала власницею шести земельних ділянок у Конча-Заспі, які утворюють одну велику площу, на якій розташований будинок майже на 600 м², територія якого добре охороняється та захищена високими кам"яними мурами.

«Особисто я безмежно люблю такі історії, коли ти неспроможна придбати власне житло, а вимушена жити в орендованому. Проте у всіх твоїх близьких нерухомість з"являється як гриби після дощу. Про що це говорить? Про те, що Юлія Володимирівна — «чесний» політик», — підсумував журналіст.

$readalso[$i]->imageAlt
НОВОСТИ

Северная Корея запустила баллистическую ракету на рекордное за пять лет расстояние

$readalso[$i]->imageAlt
НОВОСТИ

Ирландские рыбаки вынудили РФ перенести морские военные учения

$readalso[$i]->imageAlt
РАЗБОР ПОЛЕТОВ

Cанкции США на случай вторжения в Украину могут полностью разрушить экономику РФ, — NYT

$readalso[$i]->imageAlt
НОВОСТИ

Энергоатом впервые запустил одновременно все 15 энергоблоков АЭС

$readalso[$i]->imageAlt
ИНТЕРВЬЮ

Iсторик Олександр Алфьоров: Ярослав Мудрий очiкував пришестя Христа

$readalso[$i]->imageAlt
РАЗБОР ПОЛЕТОВ

Трехсторонний союз Великобритания-Украина-Польша. Как это будет и что даст

$readalso[$i]->imageAlt
НОВОСТИ

Toyota разрабатывает пассажирский луноход с роботизированной рукой

НОВОСТИ

Во Львовской области перевернулся автобус, пострадали 14 человек

РАЗБОР ПОЛЕТОВ

Сразу два украинских фильма победили на международном кинофестивале Sundance в США

$readalso[$i]->imageAlt
НОВОСТИ

У президента Чехии уничтожили секретный документ о причастности РФ к взрывам оружейных складов во Врбетице

$readalso[$i]->imageAlt
РАЗБОР ПОЛЕТОВ

Американские СМИ сообщают о «напряжении» между США и Украиной, а немецкий Spiegel обратился к властям Германии с призывом разблокировать продажу оружия в Украину