Будинок на 600 квадратів, гектари землі та орендоване житло: що задекларувала Юлія Тимошенко та її оточення

Будинок на 600 квадратів, гектари землі та орендоване житло: що задекларувала Юлія Тимошенко та її оточення

У близьких до депутатки людей за останні роки з'явилася велика кількість нерухомості.

Журналіст Василь Крутчак у програмі «Приватне обвинувачення» на телеканалі «Ісландія», досліджуючи декларацію лідерки «Батьківщини» Юлії Тимошенко, з"ясував, яким майном вона володіє, як її близьке оточення «роздерибанило» землі під Києвом, та як її донька, Євгенія Тимошенко, збагатилась за останні пару років.

Серед іншого, Тимошенко у своїй декларації за 2020 рік вказала, що разом зі своїм чоловіком Олександром проживає в будинку розміром майже в 600 м² в елітному селі Козин, яке знаходиться біля Києва. При цьому в декларації вказано, що нібито вони з чоловіком винаймають дане житло у Шарапова Руслана Юрійовича та у Резворович Кристини Русланівни, хоча ні у одного з них у деклараціях подібний будинок не числиться. А сам маєток, при перегляді його через Google Maps, ідентифікується як «Резиденція Тимошенко».

Чоловік лідерки «Батьківщини», Олександр, у 2019 році взяв двi земельні ділянки в оренду в 71-річної Ульяхіної Антоніни Миколаївни, яка проживає в Дніпрі і є бабусею вищезгаданої Кристини Резворович. І при цьому, за дивним збігом обставин, Ульяхіна також є головою депутатської фракції політичної партії ВО «Батьківщина» в Дніпропетровській обласній раді.

Також журналіст звернув увагу на земельну ділянку, яка знаходиться під Києвом, в Обухівському районі, загальною площею більше трьох гектарів. Вся ця земля розділена на невеликі ділянки, які належать помічниками народної депутатки Юлії Тимошенко: Бутенку Олександру, Русину Руслану. А також знайомим нардепки: Пічіяну Володимиру та Чичуліні Зої.

«Цікава компанія зібралась навколо Юлії Тимошенко. Особливо цинічно все це виглядає на фоні так званої боротьби із «земельним рейдерством», про який так часто говорить лідерка «Батьківщини», — заявив журналіст.

Окрім цього, Крутчак відмітив, що значно «успішнішою» за Юлію та Олександра Тимошенків виявилась їх донька Євгенія, яка, до прикладу, в 2018 році придбала нерухомість в центрі Києва, а наприкінці 2020 року стала власницею шести земельних ділянок у Конча-Заспі, які утворюють одну велику площу, на якій розташований будинок майже на 600 м², територія якого добре охороняється та захищена високими кам"яними мурами.

«Особисто я безмежно люблю такі історії, коли ти неспроможна придбати власне житло, а вимушена жити в орендованому. Проте у всіх твоїх близьких нерухомість з"являється як гриби після дощу. Про що це говорить? Про те, що Юлія Володимирівна — «чесний» політик», — підсумував журналіст.

$readalso[$i]->imageAlt
НОВОСТИ

В Моршине уже вакцинировали от COVID-19 61% населения

$readalso[$i]->imageAlt
НОВОСТИ

В 2023 году аэропорт «Киев» закроют на 8 месяцев. Будут строить новую полосу

$readalso[$i]->imageAlt
НОВОСТИ

Обыски у Палатного проведены в рамках дела о «крышевании» нелегальной торговли — прокуратура

$readalso[$i]->imageAlt
НОВОСТИ

ГБР назвало основные причины крушения АН-26 с курсантами под Чугуевом

$readalso[$i]->imageAlt
НОВОСТИ

Премьер-министр Италии отказался от зарплаты. Его предшественник получал $140 000 в год

$readalso[$i]->imageAlt
НОВОСТИ

«Киевский метрополитен» просит столичные власти повысить стоимость проезда до 21 грн

$readalso[$i]->imageAlt
НОВОСТИ

С 15 мая украинцы смогут въезжать в Турцию без ПЦР-тестов на коронавирус

НОВОСТИ

Италия оштрафовала Google на $123 млн за злоупотребление монопольным положением

НОВОСТИ

Все регионы Украины перешли в «желтую» зону карантинных ограничений

$readalso[$i]->imageAlt
НОВОСТИ

Суд определит меру пресечения для Медведчука 13 мая

$readalso[$i]->imageAlt
НОВОСТИ

СМИ: В доме экс-главы Конституционного суда Тупицкого проходит обыск