Чому вибори на Донеччині виявились для «слуг народу» менш важливими, ніж на Івано-Франківщині?

Чому вибори на Донеччині виявились для «слуг народу» менш важливими, ніж на Івано-Франківщині?

Як до участі у виборах допустили людину з російським паспортом?

Журналіст і ведучий програми «Київ викликає» на телеканалі «Ісландія» в дискусії з народним депутатом від «Слуги народу» Святославом Юрашем підняв тему того, чому довибори до Верховної Ради на Донеччині виявились для провладної партії менш важливими, ніж на Івано-Франківщині, куди вони відправили свій «десант» із нардепів.

«Ви все правильно говорите, жодних питань, що потрібно припиняти це свавілля, потрібно виїжджати і т.д., — сказав Сергій Іванов, звертаючись до нардепа Святослава Юраша з приводу виборів на 87-му окрузі, — Але у мене інше питання: у цей самий час, трохи раніше, на Донеччині, яку ви часто відвідуєте, перемогла людина з російським паспортом, відвертий сепаратист, який робив оцей сепаратистський референдум в інтересах окупанта, і чомусь там не те що 28 депутатів не виїхало, а навіть півтора депутата туди не поїхало. Чому так? І чому Донеччина виявилась у цьому контексті менш важливою, ніж Івано-Франківщина?».

«Донеччина більш важлива, насправді, — відповів нардеп, — і для мене теж дуже багато питань у цьому векторі. Коли про пана Аксьонова виникли перші питання, я, звичайно, трошки притримувався від коментарів, але колеги мої скинули мені і не один приклад всього того, що ви назвали тільки що. Тому, звичайно, що я матиму з ним певну веселу бесіду у Верховній Раді, коли ми з ним познайомимось. Але, в контексті того, що ми там не діяли так, як на Івано-Франківщині: по-перше, той факт, що наш кандидат там не знаходився в трійці. Він знаходився з дуже великим відривом. І коли на Західній Україні наш посил був дуже простий: нехай буде чесний підрахунок, нехай буде чесний процес, де не виганяють і не заганяють голів ОВК, членів виборчої комісії, не залякують, не приходять різні люди зі зброєю. На жаль, чи на щастя, у тому окрузі пана Аксьонова — його перемога була однозначною в сенсі виборчих процесів».

Продовжуючи цю тему, ведучий програми Сергій Іванов, заявив, що у нього, у зв"язку з цим, виникають питання, в першу чергу, до прокурора, очільника місцевої поліції і очільника СБУ в Донецькій області: «Як могли допустити людину з російським паспортом і організатора референдуму на Донеччині? Людину, в якої на руках стільки крові. Тому що ми знаємо, що стало наслідком цього референдуму. <...> Це, знаєте, як кажуть в Інтернеті: «Это фиаско, братан». Я думаю, що для Донецьку ця фраза буде максимально зрозумілою. Можливо, потрібно після такого провалу змінювати на місцях цих людей, перед усім?».

Натомість, нардеп відповів, що, у першу чергу, вважає винною у цій ситуації Центральну виборчу комісію, яка допустила до виборів людину з іншим громадянством, тим більше з російським.

$readalso[$i]->imageAlt
НОВОСТИ

Северная Корея запустила баллистическую ракету на рекордное за пять лет расстояние

$readalso[$i]->imageAlt
НОВОСТИ

Ирландские рыбаки вынудили РФ перенести морские военные учения

$readalso[$i]->imageAlt
РАЗБОР ПОЛЕТОВ

Cанкции США на случай вторжения в Украину могут полностью разрушить экономику РФ, — NYT

$readalso[$i]->imageAlt
НОВОСТИ

Энергоатом впервые запустил одновременно все 15 энергоблоков АЭС

$readalso[$i]->imageAlt
ИНТЕРВЬЮ

Iсторик Олександр Алфьоров: Ярослав Мудрий очiкував пришестя Христа

$readalso[$i]->imageAlt
РАЗБОР ПОЛЕТОВ

Трехсторонний союз Великобритания-Украина-Польша. Как это будет и что даст

$readalso[$i]->imageAlt
НОВОСТИ

Toyota разрабатывает пассажирский луноход с роботизированной рукой

НОВОСТИ

Во Львовской области перевернулся автобус, пострадали 14 человек

РАЗБОР ПОЛЕТОВ

Сразу два украинских фильма победили на международном кинофестивале Sundance в США

$readalso[$i]->imageAlt
НОВОСТИ

У президента Чехии уничтожили секретный документ о причастности РФ к взрывам оружейных складов во Врбетице

$readalso[$i]->imageAlt
РАЗБОР ПОЛЕТОВ

Американские СМИ сообщают о «напряжении» между США и Украиной, а немецкий Spiegel обратился к властям Германии с призывом разблокировать продажу оружия в Украину