Чому вибори на Донеччині виявились для «слуг народу» менш важливими, ніж на Івано-Франківщині?

Чому вибори на Донеччині виявились для «слуг народу» менш важливими, ніж на Івано-Франківщині?

Як до участі у виборах допустили людину з російським паспортом?

Журналіст і ведучий програми «Київ викликає» на телеканалі «Ісландія» в дискусії з народним депутатом від «Слуги народу» Святославом Юрашем підняв тему того, чому довибори до Верховної Ради на Донеччині виявились для провладної партії менш важливими, ніж на Івано-Франківщині, куди вони відправили свій «десант» із нардепів.

«Ви все правильно говорите, жодних питань, що потрібно припиняти це свавілля, потрібно виїжджати і т.д., — сказав Сергій Іванов, звертаючись до нардепа Святослава Юраша з приводу виборів на 87-му окрузі, — Але у мене інше питання: у цей самий час, трохи раніше, на Донеччині, яку ви часто відвідуєте, перемогла людина з російським паспортом, відвертий сепаратист, який робив оцей сепаратистський референдум в інтересах окупанта, і чомусь там не те що 28 депутатів не виїхало, а навіть півтора депутата туди не поїхало. Чому так? І чому Донеччина виявилась у цьому контексті менш важливою, ніж Івано-Франківщина?».

«Донеччина більш важлива, насправді, — відповів нардеп, — і для мене теж дуже багато питань у цьому векторі. Коли про пана Аксьонова виникли перші питання, я, звичайно, трошки притримувався від коментарів, але колеги мої скинули мені і не один приклад всього того, що ви назвали тільки що. Тому, звичайно, що я матиму з ним певну веселу бесіду у Верховній Раді, коли ми з ним познайомимось. Але, в контексті того, що ми там не діяли так, як на Івано-Франківщині: по-перше, той факт, що наш кандидат там не знаходився в трійці. Він знаходився з дуже великим відривом. І коли на Західній Україні наш посил був дуже простий: нехай буде чесний підрахунок, нехай буде чесний процес, де не виганяють і не заганяють голів ОВК, членів виборчої комісії, не залякують, не приходять різні люди зі зброєю. На жаль, чи на щастя, у тому окрузі пана Аксьонова — його перемога була однозначною в сенсі виборчих процесів».

Продовжуючи цю тему, ведучий програми Сергій Іванов, заявив, що у нього, у зв"язку з цим, виникають питання, в першу чергу, до прокурора, очільника місцевої поліції і очільника СБУ в Донецькій області: «Як могли допустити людину з російським паспортом і організатора референдуму на Донеччині? Людину, в якої на руках стільки крові. Тому що ми знаємо, що стало наслідком цього референдуму. <...> Це, знаєте, як кажуть в Інтернеті: «Это фиаско, братан». Я думаю, що для Донецьку ця фраза буде максимально зрозумілою. Можливо, потрібно після такого провалу змінювати на місцях цих людей, перед усім?».

Натомість, нардеп відповів, що, у першу чергу, вважає винною у цій ситуації Центральну виборчу комісію, яка допустила до виборів людину з іншим громадянством, тим більше з російським.

$readalso[$i]->imageAlt
НОВОСТИ

В Минздраве раскрыли стоимость одной дозы вакцины от COVID-19

$readalso[$i]->imageAlt
НОВОСТИ

«Якби я був президентом України, я б, у першу чергу, займався розправою з політичними опонентами», — Володимир Петров

$readalso[$i]->imageAlt
НОВОСТИ

Из Украины выдворили «криминального авторитета» в Россию

$readalso[$i]->imageAlt
НОВОСТИ

В Моршине уже вакцинировали от COVID-19 61% населения

$readalso[$i]->imageAlt
НОВОСТИ

В 2023 году аэропорт «Киев» закроют на 8 месяцев. Будут строить новую полосу

$readalso[$i]->imageAlt
НОВОСТИ

Обыски у Палатного проведены в рамках дела о «крышевании» нелегальной торговли — прокуратура

$readalso[$i]->imageAlt
НОВОСТИ

ГБР назвало основные причины крушения АН-26 с курсантами под Чугуевом

НОВОСТИ

Премьер-министр Италии отказался от зарплаты. Его предшественник получал $140 000 в год

НОВОСТИ

«Киевский метрополитен» просит столичные власти повысить стоимость проезда до 21 грн

$readalso[$i]->imageAlt
НОВОСТИ

С 15 мая украинцы смогут въезжать в Турцию без ПЦР-тестов на коронавирус

$readalso[$i]->imageAlt
НОВОСТИ

Италия оштрафовала Google на $123 млн за злоупотребление монопольным положением