Київський суддя Усатов після звільнення продовжує займатися суддівською діяльністю — Крутчак

Київський суддя Усатов після звільнення продовжує займатися суддівською діяльністю — Крутчак

Зокрема через цей приклад журналіст вважає за необхідне як можна швидше проводити реформу українських судів.

Журналіст Василь Крутчак у програмі «Приватне обвинувачення» на телеканалі «Ісландія» оприлюднив інформацію про те, що після того, як Вища рада правосуддя ухвалила рішення про звільнення Усатова Дмитра Дмитровича з посади судді за те, що він виніс ряд незаконних рішень, він, тим не менш, продовжує вершити правосуддя під своїм головуванням. І, зокрема, цей випадок журналіст вважає гарним прикладом того, чому в Україні терміново потрібно проводити суддівську реформу.

Крутчак зазначив, що вищезгаданий суддя у своїй діяльності запам"ятався тим, що в 2011 році виніс рішення про відшкодування 1 млн 300 000 грн власникові частини будинку у Боярці, що нібито постраждав від підпалу. Внаслідок цього, родина, що володіла іншою частиною будинку, і на яку поклали відповідальність за підпал, втратила житло. Правозахисники оцінили це як аферу з нерухомістю.

Також, 2 січня 2018 року суддя Усатов, перебуваючись у стані сильного алкогольного сп"яніння, і їдучи за кермом свого Ford Mustang, який завбачливо оформив на свою тещу, виїхав на зустрічну смугу, і спричинив ДТП, у якому постраждав водій іншого автомобіля, і якого з серйозними травмами хребта госпіталізували до лікарні. Проте покарання за цей злочин він так і не поніс.

Однак, у 2019 році Вища рада правосуддя все ж таки ухвалила рішення про звільнення Усатова Дмитра Дмитровича з посади судді за те, що він виніс ряд незаконних рішень у справі ПАТ «Укрсоцбанк» та ТОВ «Проект-А», між якими тривалий час існував спір щодо прав на комплекс нерухомого майна, розташованого у місті Києві по вулиці Амосова, 12.

Проте, дане рішення не зупинило вищезгаданого суддю. І на сьогоднішній день Усатов продовжує працювати в Києво-Святошинському суді, і виносити незаконні рішення. Зокрема, журналіст у своєму розслідуванні навів ще один приклад чергової справи, за яку можна було б уже вдруге звільнити даного суддю.

«Але, як бачимо, що без суддівської реформи цього неможливо зробити, бо він знову поновиться на посаді», — підсумував Крутчак.

$readalso[$i]->imageAlt
РАЗБОР ПОЛЕТОВ

Ежегодное послание Зеленского в Раде: «экономический паспорт украинца», программа кредитования и война на Донбассе

$readalso[$i]->imageAlt
РАЗБОР ПОЛЕТОВ

Немецкий бизнесмен создал «альтернативную» вакцину против COVID-19 и прививал ей в собственном аэропорту

$readalso[$i]->imageAlt
РАЗБОР ПОЛЕТОВ

Бренды массово откаываются от сотрудничества с блогерами «голодной тусы», а Нацпол составил протокол из-за несоблюдения карантина во время вечеринки

$readalso[$i]->imageAlt
НОВОСТИ

«Спрашивали, когда я пойду на пенсию, но теперь я здесь»: Месси получил седьмой и рекордный «Золотой мяч»

$readalso[$i]->imageAlt
РАЗБОР ПОЛЕТОВ

Украина введет бустерную дозу вакцинации и обязательную самоизоляцию для прибывающих из Южной Африки. ВОЗ признал глобальную угрозу от штамма COVID-19 «Омикрон»

$readalso[$i]->imageAlt
ИНТЕРВЬЮ

Комiк Вiктор Розовий: справжній патріотизм в любові до країни

$readalso[$i]->imageAlt
РАЗБОР ПОЛЕТОВ

Лукашенко грозится принять участие в войне РФ против Украины, а Эрдоган предложил посредничество между руководством России и Украины

НОВОСТИ

Ткаченко не будет покидать пост министра культуры, — Арахамия

НОВОСТИ

Пересчет пенсий и оформление субсидии: в «Дії» появятся семь новых услуг

$readalso[$i]->imageAlt
РАЗБОР ПОЛЕТОВ

Саакашвили диагностировали посттравматический синдром, однако это не помешало ему прибыть на суд

$readalso[$i]->imageAlt
НОВОСТИ

Китайская Skyrizon подала иск в Гаагу против Украины с требованием $4,5 млрд за утерянные инвестиции в «Мотор Сич»