«Спалився»: Голуб заклеїв свої борди матюками, щоб звинуватити опонентів

«Спалився»: Голуб заклеїв свої борди матюками, щоб звинуватити опонентів

Ренат Нуреєв заявив, що це він заклеював борди Голуба нецензурщиною, а робив це за вказівкою Голуба.

У iнтернетi з’явилось відео, у якому Голуба викривають у використанні брудних технологій. Його виклав член команди Владислава Голуба, який вирішив показати людям справжнє обличчя екс-депутата і кандидата у депутати на довиборах до Верховної Ради на 197-му ВО. 

Нещодавно на території 197-го виборчого округу «хтось» позбиткувався над бордами Голуба, заліпивши їх наклейками з ненормативною лексикою на кшталт «Владік не п**ди».

Команда «Владіка» одразу взялась розганяти кампанію про переслідування і застосування «чорних» технологій проти Владислава Голуба. Аж раптом у мережі YouTube з’явилось відеозвернення Рената Нуреєва. 

Автор звернення відкрито і відверто заявив про те, що він був членом команди Голуба, це він заклеював борди Голуба нецензурщиною, а робив він це за вказівкою і по найму безпосередньо самого Владислава Голуба. 

Виборча кампанія, яка 1 вересня стартувала на виборчому окрузі, який залишив екс-нардеп, а нині голова Черкаської ОДА Олександр Скічко, набирає обертів. З кожним днем напруга зростає. Лідерів перегонів видно вже зараз. Так само й тих, хто вже усвідомив, що до фінішу першим йому не добігти, хоч ти трісни. І це попри шалені зусилля і величезні суми коштів, вкладених у кампанію. 

Природно, що у тих, хто не може змиритись з роллю аутсайдера, здають нерви. Одні в сльозах та шмарклях «падають на узбіччі», поволі сходячи з дистанції. А інші, хитрозадіші, вмикають брудні технології. А цих технологій хоч греблю гати. Чого-чого, а лайна ніколи не бракувало. 

Один з найпідліших вивертів, які можуть використати нечесні кандидати — тихцем нашкодити собі, а потім верещати про переслідування і «чорні технології», виставивши себе жертвою. 

Хто б міг застосувати цей «трюк» серед усіх зареєстрованих на 197-му окрузі кандидатів? Та напевне той, хто вдавався до аналогічних дій раніше. Тут, як у дитячому анекдоті про звірят, які зібрались грати в карти: «А того, хто махлюватиме, будемо бити по нахабній рудій морді…».  

Якраз саме це і засвідчило вже згадане відео, викладене Ренатом Нуреєвим. Воно яскраво являє виборцям те, що насправді заховане під лагідною посмішкою Владислава Голуба.

З моменту оприлюднення матеріалу не припиняються спроби заблокувати його, але автор безстрашно продовжує боротьбу. І ролик знову і знову потрапляє у публічне поле, обходячи всі перешкоди і блокування.  

$readalso[$i]->imageAlt
НОВОСТИ

Северная Корея запустила баллистическую ракету на рекордное за пять лет расстояние

$readalso[$i]->imageAlt
НОВОСТИ

Ирландские рыбаки вынудили РФ перенести морские военные учения

$readalso[$i]->imageAlt
РАЗБОР ПОЛЕТОВ

Cанкции США на случай вторжения в Украину могут полностью разрушить экономику РФ, — NYT

$readalso[$i]->imageAlt
НОВОСТИ

Энергоатом впервые запустил одновременно все 15 энергоблоков АЭС

$readalso[$i]->imageAlt
ИНТЕРВЬЮ

Iсторик Олександр Алфьоров: Ярослав Мудрий очiкував пришестя Христа

$readalso[$i]->imageAlt
РАЗБОР ПОЛЕТОВ

Трехсторонний союз Великобритания-Украина-Польша. Как это будет и что даст

$readalso[$i]->imageAlt
НОВОСТИ

Toyota разрабатывает пассажирский луноход с роботизированной рукой

НОВОСТИ

Во Львовской области перевернулся автобус, пострадали 14 человек

РАЗБОР ПОЛЕТОВ

Сразу два украинских фильма победили на международном кинофестивале Sundance в США

$readalso[$i]->imageAlt
НОВОСТИ

У президента Чехии уничтожили секретный документ о причастности РФ к взрывам оружейных складов во Врбетице

$readalso[$i]->imageAlt
РАЗБОР ПОЛЕТОВ

Американские СМИ сообщают о «напряжении» между США и Украиной, а немецкий Spiegel обратился к властям Германии с призывом разблокировать продажу оружия в Украину