Журналіст Крутчак попередив прокурора Дмитруня про майбутнє звільнення через його любов до зловживання службовим становищем

Журналіст Крутчак попередив прокурора Дмитруня про майбутнє звільнення через його любов до зловживання службовим становищем

А також через створення труднощів підприємцям задля подальшого власного фінансового збагачення.

Журналіст і ведучий програми «Приватне обвинувачення» на телеканалі «Ісландія» Василь Крутчак попередив керівника Києво-Святошинської окружної прокуратури Київської області Юрія Дмитруня про те, що найближчим часом його можуть звільнити із займаної посади. Причиною цього є його сильна любов до зловживання службовим становищем та створення труднощів підприємцям задля подальшого власного фінансового збагачення.

Перш за все, журналіст у своїй програмі проаналізував електронну декларацію вищезгаданого прокурора. Проте, як і у більшості недобропорядних посадовців, вона ні про що не говорить: у його персональній власності все доволі просто і скромно. А вся сімейна власність записана на найближчих родичів прокурора.

Зокрема власницею квартири в Києві, земельної ділянки та будинку в процесі будування під Києвом є його дружина — Лілія Дмитрунь, — яка донедавна також працювала у прокуратурі, проте, за словами журналіста, «вирішила залишити цю невдячну роботу», і пішла працювати директором у приватний дитячий садок «Кульбабочка», власницею якого є її 57-ми річна мама — Маркітанюк Раїса Василівна.

Також доволі «успішним» є молодший брат дружини прокурора — Маркітанюк Ігор Олегович, — який у 2016 році придбав трьохкімнатну квартиру на більш ніж 100 м². у селі Чайки, під Києвом. Проте цікавим фактом в цьому є те, що на момент придбання житла Ігорю Маркітанюку було всього 22 роки.

Окрім цього, ще однією «успішною» людиною виявився 58-річний тесть прокурора — Маркітанюк Олег Михайлович, — який проживаючи у селі Корделівка Вінницької області в 2019 році зумів придбати квартиру на більше ніж 80 м² у Києві в ЖК «Династія».

«На виході все складається в типову прокурорську сім"ю: чоловік — чесний чиновник, а дружина — успішний підприємець. У мене таке відчуття, що Юрій Олександрович Дмитрунь скоро завершить свою кар"єру в прокуратурі. <...> А причиною звільнення може стати сильна любов Юрія до зловживання службовим становищем та створення труднощів підприємцям задля подальшого власного фінансового збагачення. Наприклад, як у справі з підприємцем Андрієм Хаустовим. Юріє Олександровичу, ви думали, ми нічого не знаємо? Знаємо! І уважно стежимо за ходом цієї справи. А якщо сумніваєтесь у скорому завершенні своєї кар"єри, то поцікавтесь у прокурорської банди «Лисих птахів», ну або у колишнього військового прокурора Анатолія Матіоса. Думаю, вони поділяться з вами своїм досвідом», — підсумував журналіст.

$readalso[$i]->imageAlt
НОВОСТИ

Китай признал недостаточную эффективность своих вакцин от COVID-19

$readalso[$i]->imageAlt
НОВОСТИ

В Польше заявили о 99% эффективности вакцин от COVID-19

$readalso[$i]->imageAlt
НОВОСТИ

Новая утечка данных из соцсетей: на этот раз в сети оказались данные 1,3 млн пользователей Clubhouse

$readalso[$i]->imageAlt
НОВОСТИ

В Черное море направляются два ракетных эсминца ВМС США

$readalso[$i]->imageAlt
НОВОСТИ

Кабмин утвердил перечень видов предприятий, которые получат материальную помощь в 8000 грн в «красных» зонах

$readalso[$i]->imageAlt
НОВОСТИ

Зубченко: «Момент для членства в НАТО самый благоприятный — агрессор играет мускулами на наших границах»

$readalso[$i]->imageAlt
НОВОСТИ

Корольчук: «Действия власти, направленные против оппозиции, имеют все признаки репрессий»

НОВОСТИ

В КНДР казнили чиновника, критиковавшего правительство. Объяснили это «неэффективной работой»

НОВОСТИ

«Южноафриканский» штамм COVID-19 оказался устойчивым к вакцине Pfizer по результатам вакцинации в Израиле

$readalso[$i]->imageAlt
НОВОСТИ

Более 20 человек остаются под землей из-за аварии на шахте в Китае

$readalso[$i]->imageAlt
НОВОСТИ

В Киеве произошла стрельба, два человека ранены